Selejtező Rajtlista Kategóriánként

Rövidtávú Országos Bajnokság 2020 Selejtező – Rajtlista kategóriánként
Rövidtávú Országos Bajnokság 2020 SelejtezőP 2020. 09. 04. 7:49
Rajtlista kategóriánkéntkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

F14-1 (31)2,1 km 35 m14 ep
DugószámNévKlubRajt
Schwendtner BalázsSIR Sirályok Sportegyesület2:00
2022104Süle DávidSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület3:00
8200701Woynárovich GergelySPA Tabáni Spartacus Sport és Körn4:00
2022166Czigány MátyásGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó5:00
1429035Tengely SomaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub6:00
2072289Szabó MátéDCS Denevér Barlangkutató és Szaba7:00
2087810Morauszki Mihály ifj.NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz8:00
8112900Piller-Dávid MarcellESP EVSI – Egri Spartacus Tájékozó9:00
2079332Bokány BátorZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut10:00
7010782Bálinti ÁronPVS Pécsi Vasutas Sportkör11:00
1418072Demeter BotondDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl12:00
2026859Fazekas Sámuel MátyásGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó13:00
2052343Babrián MátéSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle14:00
332881Sánta Zsombor GergőGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó15:00
8000963Őze DánielSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle16:00
8660185Mohl TamásHOD Hód-Mentor Sportegyesület17:00
8060719Darók ÁkosZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut18:00
Császár ArzénGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo19:00
433030Várady Géza BeneZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut20:00
2022154Balogh LórántGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó21:00
Ábri TamásBMG Babits Mihály Gimnázium DSE22:00
8655948Nagy BenceVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle23:00
2037761Bodó SámuelSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn24:00
8280815Kiss ÁgostonGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo25:00
8472978Blaskó BenedekVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle26:00
2140094Hajba Attila BalázsSZT Szombathelyi Haladás VSE27:00
362945Bóta BenedekETC Egri Testedző Club28:00
Maráz MátyásARA Alba Regia Atlétikai Klub29:00
232848Tóth MartinTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő30:00
8070425Tiboly BoldizsárZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut31:00
2056196Papp Zoltán SámuelNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz32:00
F14-2 (31)2,1 km 40 m15 ep
DugószámNévKlubRajt
Héra OlivérASK Alpokalja Szabadidősport és Kö2:00
2019801Ugrin BarnabásSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle3:00
8070327Mézes Botond CsegőGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó4:00
8655950Cserna LeventeBKL Budakalászi Sport Club5:00
Vörös AttilaBMG Babits Mihály Gimnázium DSE6:00
2048858Ráduly GergőGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó7:00
8224488Csoboth MihálySPA Tabáni Spartacus Sport és Körn8:00
2022173Hegedüs MártonGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó9:00
8123266Frics BálintSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye10:00
2026861Rávai Zoárd MihályGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó11:00
1451910Zsilvölgyi ZsomborESP EVSI – Egri Spartacus Tájékozó12:00
8100331Kaj Huba CsabaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut13:00
8680019Jánosi ViktorPVM Pécsi Vörös Meteor SK14:00
2087801Kis RolandNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz15:00
1420802Alpár DánielSZT Szombathelyi Haladás VSE16:00
7060725Bednárik BotondZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut17:00
2022123Ormay PéterKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport18:00
443960Garai ÁdámSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület19:00
8515506Sugta Béla BarnabásTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho20:00
7010799István ÁgostonPVS Pécsi Vasutas Sportkör21:00
1200907Mitró Milán ZoltánZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut22:00
2015003Molnár BoriszVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle23:00
8070225Pavlovics MátyásPVS Pécsi Vasutas Sportkör24:00
8664653Veres DávidSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn25:00
Nagy NorbertGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo26:00
8135246Kerkai ÁronZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut27:00
Ürge BenceTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő28:00
2090268Radó SebestyénZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut29:00
8660186Tankó Gyula ÖrsHOD Hód-Mentor Sportegyesület30:00
8664654Foris MátéGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo31:00
2072295Lakosi ÁdámZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz32:00
F14-3 (31)2,1 km 35 m15 ep
DugószámNévKlubRajt
1420798Szabó BotondSZT Szombathelyi Haladás VSE2:00
8432823Rahner PéterGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo3:00
8660189Vass László BoldizsárHOD Hód-Mentor Sportegyesület4:00
8070614Dobay BenedekGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo5:00
2079345Kosteleczky ÁronZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut6:00
8656998Kis Kende ÁgostonGTC Gerecse Tájfutó Club7:00
8200703Molnár István ifj.SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye8:00
7010731Benke Somorjai DávidPVS Pécsi Vasutas Sportkör9:00
2079344Kolcsár NimródZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut10:00
8000966Felföldi TamásSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle11:00
2026870Tóth ZsigmondGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó12:00
2066493Papp László ÁronNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz13:00
2022172Geszti Márton PéterGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó14:00
2090276Kosteleczky MórZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut15:00
8516906Bata BálintTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho16:00
8061004Nagy LeventeZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut17:00
1451905Marót MaximiliánESP EVSI – Egri Spartacus Tájékozó18:00
Trellák AndrásPVM Pécsi Vörös Meteor SK19:00
2037757Balogh MátéSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn20:00
2022174Hegedüs MátéGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó21:00
208Lévay TuzsonVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn22:00
45955Kolcsár BulcsúZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut23:00
2082363Juhász KristófSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület24:00
233642Varsányi ÁdámVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle25:00
2037749Tóth ÁlmosSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn26:00
2009024Ferencz BalázsFLF Fehérlófia Sportegyesület27:00
8180707Tarsoly Tas TöhötömGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó28:00
2037759Kiss DénesSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn29:00
2015004Molnár IvánVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle30:00
Maráz LeventeARA Alba Regia Atlétikai Klub31:00
Matics MarcellBMG Babits Mihály Gimnázium DSE32:00
F14-4 (31)2,1 km 40 m15 ep
DugószámNévKlubRajt
2079335Csók BarnabásZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut2:00
8220723Kovács JeromosVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle3:00
448980Sárecz BenceZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut4:00
2026835Tóth AladárGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó5:00
2090273Török OlivérZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut6:00
2022157Bódis Balázs MárkGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó7:00
8651978Jónás BotondESP EVSI – Egri Spartacus Tájékozó8:00
8070103Eipl RichárdBKL Budakalászi Sport Club9:00
2052334Tóth SzilasSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle10:00
2062980Nagy-Kovács VinceNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz11:00
2048846Pádár GergelyGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó12:00
Bors BertalanBMG Babits Mihály Gimnázium DSE13:00
Gál BenedekPVM Pécsi Vörös Meteor SK14:00
7010037Benke Somorjai BálintPVS Pécsi Vasutas Sportkör15:00
Gyurina LászlóGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo16:00
7010776Budavári AndorPVS Pécsi Vasutas Sportkör17:00
2072293Fodor ÁbelZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz18:00
46003Dósa László GyulaETC Egri Testedző Club19:00
8660175Búz LeventeHOD Hód-Mentor Sportegyesület20:00
8000972Kevei LeventeSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle21:00
8282882Véber DominikZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut22:00
443958Bödei BenedekSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület23:00
1418072Tamás BenceDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl24:00
Schell LeventePSE Postás Sport Egyesület25:00
8516123Ivaskó BarnabásGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo26:00
8080705Bujdosó Márk LeventeSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn27:00
8061215Alb ZalánSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye28:00
2072212Boór BernátSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn29:00
888342Gárdonyi ZsoltMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako30:00
2022169Czebei ÁkosGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó31:00
8301955Bonifert GergelyVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn32:00
F16-1 (30)2,5 km 30 m16 ep
DugószámNévKlubRajt
8051017Barát MiklósVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle2:00
8519734Tőczik VendelDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl3:00
Somogyi DánielBMG Babits Mihály Gimnázium DSE4:00
2026878Kiss GergelyGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó5:00
8000962Barta MátéSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle6:00
Kriza Márton JánosBMG Babits Mihály Gimnázium DSE7:00
8000970Zagyva ZalánSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle8:00
8040526Gaschler MátéVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle9:00
2026824Varga BarnabásGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó10:00
8333350Sikora Balázs KristófGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub11:00
7010785Simon Ádám ImrePVS Pécsi Vasutas Sportkör12:00
2087805Lakatos MátyásNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz13:00
8409411Dóra TóbiásZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut14:00
8444334Kiss Mikes TamásESP EVSI – Egri Spartacus Tájékozó15:00
2079337Hadri BarnabásZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut16:00
9090907Hargitai Barnabás AttilaSIR Sirályok Sportegyesület17:00
2056188Rácz MátyásPVS Pécsi Vasutas Sportkör18:00
2118263Kovács ZsoltZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut19:00
8660153Katona MarcellGTC Gerecse Tájfutó Club20:00
2022102Vigh LeventeSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület21:00
8664612Csoboth MártonSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn22:00
8123257Maier BendegúzSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye23:00
2079338Hörcsök MátéZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut24:00
8664660Foris DávidGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo25:00
8000425ifj. Eipl AndrásBKL Budakalászi Sport Club26:00
8050801Bordács KrisztiánGTC Gerecse Tájfutó Club27:00
Hetényi BarnabásBMG Babits Mihály Gimnázium DSE28:00
2072284Bocsi BotondETC Egri Testedző Club29:00
8420069Mayer MartinTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho30:00
209Bélavári BalázsVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn31:00
F16-2 (30)2,5 km 30 m15 ep
DugószámNévKlubRajt
8670432Gyurina Bercel MátéGTC Gerecse Tájfutó Club2:00
Konzili KristófBMG Babits Mihály Gimnázium DSE3:00
7010784Vadász Péter ZalánPVS Pécsi Vasutas Sportkör4:00
8040929Tiboly BenedekZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut5:00
8517306Bata BarnabásTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho6:00
8061122Bálint GergőVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle7:00
8050820Tompos GáborZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut8:00
8656996Cserna András MátéGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó9:00
8183818Wachter AndrásETC Egri Testedző Club10:00
8660174Bánfi BotondHOD Hód-Mentor Sportegyesület11:00
8044022Salopek TihonGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó12:00
8444335Dorkó ÁdámESP EVSI – Egri Spartacus Tájékozó13:00
8660155Mauer MátéGTC Gerecse Tájfutó Club14:00
2079340Keresztes Gergő BendegúzZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut15:00
7000400Karakai PálTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő16:00
8400402Hahn MáriuszPAK Paksi Sport Egyesület17:00
2079339Horváth BenedekZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut18:00
7010786Egédi GergőPVS Pécsi Vasutas Sportkör19:00
8041007Bálint ÁdámVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle20:00
8000964Óvári VinceSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle21:00
Barát BenedekVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle22:00
8651948Kalán TamásESP EVSI – Egri Spartacus Tájékozó23:00
8050708Antal PéterZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut24:00
8515580Balatoni TamásNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz25:00
4494Székely MártonTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő26:00
8088838Sarkadi LehelSZT Szombathelyi Haladás VSE27:00
8040602Alb LeventeSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye28:00
2072296Lakosi MátéZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz29:00
8123265Verebélyi AttilaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye30:00
Barlai DánielBMG Babits Mihály Gimnázium DSE31:00
F18-1 (27)3,5 km 50 m22 ep
DugószámNévKlubRajt
2022120Aradi BencePAK Paksi Sport Egyesület37:00
2079347Melczer OlivérZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut38:00
Kovács Botond BendegúzBMG Babits Mihály Gimnázium DSE39:00
Jámbor ZsigmondASK Alpokalja Szabadidősport és Kö40:00
8664658Varga GergőESP EVSI – Egri Spartacus Tájékozó41:00
2072232Pócsi LászlóSIR Sirályok Sportegyesület42:00
8456100Kiszel GergőKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü43:00
8030402Molnár LeventeZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut44:00
8636767Szabó LeventeSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle45:00
8651907Dobrocsi LeventeESP EVSI – Egri Spartacus Tájékozó46:00
8042201Nagy PéterSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn47:00
8000225Kiss Bertalan AndrásSZT Szombathelyi Haladás VSE48:00
8031221Gönczi PéterTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő49:00
8637649Küronya FrigyesBSC Balatonfüredi Sport Club50:00
45291Kovács Nkemkama MórBBB Balassagyarmati Balassi Bálint51:00
8404045Egri MátyásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn52:00
2111521Marosi ÁkosASK Alpokalja Szabadidősport és Kö53:00
Ábri AttilaBMG Babits Mihály Gimnázium DSE54:00
2050677Gárdonyi SomaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako55:00
8664659Néda TamásTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő56:00
8003721Kovács MárkVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle57:00
1421967Takács BálintSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület58:00
8516134Demeter ÁgostonDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl59:00
8020203Máramarosi ÁkosSAS Silvanus Sportegyesület60:00
Tóth László ifj.EK Egyesületen kívüli61:00
2111546Papp MártonSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn62:00
8030905Sztojka Milán SzabolcsNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz63:00
F18-2 (26)3,4 km 55 m22 ep
DugószámNévKlubRajt
8631454Kovács Kende PálTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő39:00
45138Jacsev FülöpASK Alpokalja Szabadidősport és Kö40:00
8444844Nagy KristófESP EVSI – Egri Spartacus Tájékozó41:00
8000961Schubert AmbrusSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle42:00
7010800Gyenizse-Nagy András BarnabásPVS Pécsi Vasutas Sportkör43:00
8030510Klement KelénSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn44:00
1420295Molnár PéterASK Alpokalja Szabadidősport és Kö45:00
Cieger BálintBMG Babits Mihály Gimnázium DSE46:00
505236Szuromi ÁronPVS Pécsi Vasutas Sportkör47:00
8637650Csontos AndrásBSC Balatonfüredi Sport Club48:00
7010788Erki ÁrminPVS Pécsi Vasutas Sportkör49:00
8100203Bálint BenedekVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle50:00
8020217Bujdosó ZoltánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn51:00
8300402Molnár BotondZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut52:00
2072216Jászai TamásDCS Denevér Barlangkutató és Szaba53:00
2072211Boór AndrásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn54:00
Szabó MártonGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo55:00
8089888Alpár Domonkos MártonSZT Szombathelyi Haladás VSE56:00
2079335Dely LászlóZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut57:00
8030128Jurás MátéTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő58:00
8144855Fülöp Álmos HubaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó59:00
8135288Tóth Ábel TiborSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye60:00
8341337Tóth AndrásSIR Sirályok Sportegyesület61:00
2090269Sümegi GézaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut62:00
969Kovács Uzoma BenedekBBB Balassagyarmati Balassi Bálint63:00
1011031Labancz BalázsKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü64:00
F20 (27)3,5 km 50 m22 ep
DugószámNévKlubRajt
2079350Nagy Bálint AttilaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut66:00
2032064Tokai-Kiss BálintVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle67:00
2111520Balogh AndrásASK Alpokalja Szabadidősport és Kö68:00
8660188Tódor MarcellHOD Hód-Mentor Sportegyesület69:00
2066454Csertán AndrásZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut70:00
8000973Szabó MarcellSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle71:00
2072274Schultheisz BotondKFK KFKI Petőfi Sportkör72:00
8090256Vass DánielSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye73:00
8160728Takács TiciánZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut74:00
8660179Kisházi Gábor ifj.HOD Hód-Mentor Sportegyesület75:00
2014983Bácskai PéterVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle76:00
2066484Merth DánielSZT Szombathelyi Haladás VSE77:00
8646130Jónás FerencSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle78:00
8088222Góczán PálSZT Szombathelyi Haladás VSE79:00
8000630Horváth CsongorTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő80:00
2099479Werner BendegúzPVS Pécsi Vasutas Sportkör81:00
8010610Gönczi KeveTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő82:00
2088252Buzás BenedekSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn83:00
8021800Demeter AmbrusDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl84:00
8444333Jacsó BarnabásESP EVSI – Egri Spartacus Tájékozó85:00
2092466Szele BálintASK Alpokalja Szabadidősport és Kö86:00
7010792Szuhán GáborPVS Pécsi Vasutas Sportkör87:00
2032065Berzsenyi BenceVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle88:00
2022178Varga Marcell MátéGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó89:00
8000915Fekete SámuelZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut90:00
8664656Gazsó BálintBTK Bakonyi Tájfutó Klub91:00
8111011Bognár ZoltánASK Alpokalja Szabadidősport és Kö92:00
F21-1 (36)3,8 km 60 m21 ep
DugószámNévKlubRajt
307753Kovács SebestyénBBB Balassagyarmati Balassi Bálint37:00
1451901Bárdos KrisztiánESP EVSI – Egri Spartacus Tájékozó38:00
1408162Liszka KrisztiánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn39:00
505297Rácz SándorSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle40:00
8123263Stork MihálySDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye41:00
1396177Kiss KornélZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut42:00
9890222Mets MártonMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako43:00
2103539Éles AndrásGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó44:00
8280272Kisvölcsey ÁkosMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako45:00
8030916Morandini ViktorSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn46:00
8300683Hráb DánielETC Egri Testedző Club47:00
8451408Gond BalázsGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó48:00
8070197Szász BotondSAS Silvanus Sportegyesület49:00
8052697Peregi DánielSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn50:00
411926Kovács DomonkosBBB Balassagyarmati Balassi Bálint51:00
8648826Péntek MátyásBSC Balatonfüredi Sport Club52:00
8117733Forrai GáborHOD Hód-Mentor Sportegyesület53:00
233577Osváth SzabolcsKFK KFKI Petőfi Sportkör54:00
2009006Turschl BenceTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő55:00
1396129Tóth PéterPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport56:00
8448444Gyimesi ZoltánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő57:00
8060398Divin PéterSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn58:00
8664626Bojtor SzabolcsESP EVSI – Egri Spartacus Tájékozó59:00
8266266Forrai MiklósHOD Hód-Mentor Sportegyesület60:00
8626114Baumholczer MátéPVS Pécsi Vasutas Sportkör61:00
8120012Pintér ÁbelDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl62:00
411989Pintér DávidGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó63:00
8517367Fehérvári ZsoltSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye64:00
7898987Skrop TamásARA Alba Regia Atlétikai Klub65:00
8199604Lengyel ÁdámSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn66:00
8122499Szalay LeventeASK Alpokalja Szabadidősport és Kö67:00
233521Brogyáni PéterFMT FŐMTERV SK68:00
505239Bereczki MátéSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle69:00
2092461Győrffy KristófASK Alpokalja Szabadidősport és Kö70:00
8664613Hortobágyi ÁkosSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn71:00
8000969Kovács ÁdámSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle72:00
F21-2 (35)3,7 km 75 m21 ep
DugószámNévKlubRajt
2126691Ivaskó GyörgyGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo38:00
8101092Bakó ÁronSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn39:00
8123262Stork GáborSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye40:00
7011946Ormándi LázárPVS Pécsi Vasutas Sportkör41:00
Nagy Zsolt ifj.FMT FŐMTERV SK42:00
Turcsán GáborPVS Pécsi Vasutas Sportkör43:00
2050683Balogh ZsoltPAK Paksi Sport Egyesület44:00
2050686Zai BálintSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn45:00
1451902Borbás PéterESP EVSI – Egri Spartacus Tájékozó46:00
Tugyi LeventeDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl47:00
8664638Bárány TamásESP EVSI – Egri Spartacus Tájékozó48:00
8660190Vörös EndreHOD Hód-Mentor Sportegyesület49:00
505245Peregi DávidSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn50:00
307520Gyenizse-Nagy BalázsASK Alpokalja Szabadidősport és Kö51:00
307763Sánta BendegúzGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó52:00
8123258Molnár AntalSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye53:00
7201397Dalos MátéTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő54:00
8150415Fekete ÁgostonZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut55:00
8636768Ormay MihálySPA Tabáni Spartacus Sport és Körn56:00
8010521Magyar Tamás GáborSAS Silvanus Sportegyesület57:00
8120716Gond GergelyGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó58:00
Péri Gergő GáborASK Alpokalja Szabadidősport és Kö59:00
8011799Weiler VinceSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn60:00
8000968Vajda BalázsSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle61:00
45295Kovács BoldizsárBBB Balassagyarmati Balassi Bálint62:00
Rebák CsabaSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei63:00
8123254Diószegi BálintSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye64:00
8515064Porgányi MárkTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő65:00
8625620Vellner GáborSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn66:00
8000403Barkász DánielSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle67:00
2082355Alpár DénesSZT Szombathelyi Haladás VSE68:00
8000965Rácz ZoltánSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle69:00
8645185Györgyi PéterMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako70:00
8088801Kálmán ErikSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn71:00
8648825Harmath DávidBSC Balatonfüredi Sport Club72:00
F35 (25)3,3 km 60 m18 ep
DugószámNévKlubRajt
9820421Fekete AndrásSAS Silvanus Sportegyesület68:00
1416601Mecser PéterBKL Budakalászi Sport Club69:00
8088886Kovács GáborSZT Szombathelyi Haladás VSE70:00
505256Topán LászlóPVS Pécsi Vasutas Sportkör71:00
502373Tóth MátéGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub72:00
8516723Koprivanacz ImreKAL Kalocsai Természetjáró és Szab73:00
307590Déry AttilaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó74:00
8205250Sprok BenceHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület75:00
46031Oszlovics ÁdámMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako76:00
8410281Vas GáborDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl77:00
2022105Koncz DezsőSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület78:00
8668986Gábor JózsefPAK Paksi Sport Egyesület79:00
1396210Bella GáborZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz80:00
888373Dömötör BalázsPAK Paksi Sport Egyesület81:00
363486Kiss DénesJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv82:00
8291079Ódor ZoltánBKL Budakalászi Sport Club83:00
8103210Hegedûs Károly dr.TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő84:00
Bogos TamásKAL Kalocsai Természetjáró és Szab85:00
8088782Horváth PálSZT Szombathelyi Haladás VSE86:00
Farkas ViktorHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület87:00
1429034Kálnási ZsoltGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub88:00
8080680Tóth AttilaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle89:00
8664652Berecz GáborSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye90:00
8205108Scultéty MártonSAS Silvanus Sportegyesület91:00
Halona GergelyDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl92:00
F40 (38)3,3 km 55 m17 ep
DugószámNévKlubRajt
1396241Simkó ZoltánBKL Budakalászi Sport Club37:00
8660187Tankó Gyula RóbertHOD Hód-Mentor Sportegyesület38:00
Gaschler GáborVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle39:00
8399998Mohai GáborGTC Gerecse Tájfutó Club40:00
8062978Vajda BalázsVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle41:00
45569Gyurina SzabolcsGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo42:00
8130777Komjáti AndrásSAS Silvanus Sportegyesület43:00
8181815Molnár ZoltánVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle44:00
8664625Kiszel SándorKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü45:00
8211172Nagy IstvánTSE Törekvés Sport Egyesület46:00
232790Szabó AttilaVTC Veszprémi Tájfutó Club47:00
8383883Csethe ZsoltKFK KFKI Petőfi Sportkör48:00
8160603Bozsó NorbertTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő49:00
1429038Sikora ZalánGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub50:00
8636764Bálinti KornélPVM Pécsi Vörös Meteor SK51:00
8636773Gyalog ZoltánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn52:00
8645178Szikszai SzabolcsSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye53:00
8052733Avar AndrásTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho54:00
8070830Jánosi ZoltánPVM Pécsi Vörös Meteor SK55:00
222976Szőri Kornél dr.KAL Kalocsai Természetjáró és Szab56:00
8088885McCarthy BrianSZT Szombathelyi Haladás VSE57:00
Boka GyörgyBMG Babits Mihály Gimnázium DSE58:00
2050685Aradi TamásPAK Paksi Sport Egyesület59:00
8197710Molnár István id.SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye60:00
2067288Kiss GáborKAL Kalocsai Természetjáró és Szab61:00
2050664Bölkei ZsoltSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn62:00
8660171Ágoston NorbertHOD Hód-Mentor Sportegyesület63:00
7022177Kőszegvári TiborKFK KFKI Petőfi Sportkör64:00
2009003Balogh RóbertFLF Fehérlófia Sportegyesület65:00
2050669Nagy TiborGTC Gerecse Tájfutó Club66:00
8455018Nagy ViktorKAL Kalocsai Természetjáró és Szab67:00
8011222Molnár AttilaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle68:00
8657201Dénes ZoltánKAL Kalocsai Természetjáró és Szab69:00
2072228Surányi GáborDCS Denevér Barlangkutató és Szaba70:00
2056156Kovács ÁronHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási71:00
8047737Tas DávidTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő72:00
Juhász ViktorTSE Törekvés Sport Egyesület73:00
2037758Woynárovich AndrásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn74:00
F45-1 (23)3,2 km 35 m20 ep
DugószámNévKlubRajt
8082671Borbás NándorKAL Kalocsai Természetjáró és Szab70:00
8655949Nagy Lajos ViktorBKL Budakalászi Sport Club71:00
2050675Szlávik Zoltán dr.TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő72:00
1429040Varga BalázsGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub73:00
1394586Lakatos Tamás dr.NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz74:00
8664647Máramarosi IstvánSAS Silvanus Sportegyesület75:00
2072278Berencsi LajosNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz76:00
8638563Kovács GergelyTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő77:00
1396213Radó JánosZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz78:00
1000042Werner PéterPVS Pécsi Vasutas Sportkör79:00
8711225Bordács LászlóGTC Gerecse Tájfutó Club80:00
2111508Nagy JózsefGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo81:00
8660225Verebélyi ZsoltKTT Káldi Természetjáró és Tájékoz82:00
993Pegán RóbertBTK Bakonyi Tájfutó Klub83:00
2111510Buzás GyulaFMT FŐMTERV SK84:00
8664623Tömösközy TamásVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle85:00
2111525Kiss György ifj.GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo86:00
45303Bánki ZoltánKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü87:00
2067278Maráz GáborARA Alba Regia Atlétikai Klub88:00
8131110Mézes Tibor SólyomGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó89:00
2118265Didriksen Tor ÖyvindGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub90:00
8163264Matics GyulaMAF Mûegyetemi Atlétikai és Footba91:00
1666600Lantai GyulaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle92:00
F45-2 (23)3,1 km 50 m19 ep
DugószámNévKlubRajt
8660180Kisházi GáborHOD Hód-Mentor Sportegyesület70:00
9424242Maródi MátéSAS Silvanus Sportegyesület71:00
1011043Hajnal ZsoltKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü72:00
7998899Skrop RóbertARA Alba Regia Atlétikai Klub73:00
8657213Suba PéterSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn74:00
8211171Baracsi GáborTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő75:00
1429027Simon PéterGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub76:00
1396276Cserna AndrásBKL Budakalászi Sport Club77:00
2126678Veres TamásHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület78:00
8670433Mauer LajosGTC Gerecse Tájfutó Club79:00
2126690Kovács RóbertGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo80:00
8032575Bálint BenceVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle81:00
307556Török ImreMAF Mûegyetemi Atlétikai és Footba82:00
2019785Szakál PéterKAL Kalocsai Természetjáró és Szab83:00
2009004Bernáth ZsoltFLF Fehérlófia Sportegyesület84:00
2056194Cseszka LászlóSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület85:00
2025046Schmal RóbertZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz86:00
8191273Barát JánosVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle87:00
Pap AttilaKAL Kalocsai Természetjáró és Szab88:00
2072275Papp LászlóNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz89:00
Néda LászlóTSE Törekvés Sport Egyesület90:00
2088248Gárdonyi MárkOSC Orvosegyetem Sport Club91:00
8077277Salopek TihomirGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó92:00
F50-1 (26)2,8 km 50 m16 ep
DugószámNévKlubRajt
45368Galkó CsabaSSC Siketek Sport Club35:00
928Kézdy PálKFK KFKI Petőfi Sportkör36:00
505276Tóth ZsoltPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport37:00
1420774Takács JánosSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület38:00
8654847Bogdanovics András ifj.HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület39:00
2056172Bódy KornélVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle40:00
307600Fuller KárolyPVM Pécsi Vörös Meteor SK41:00
8646365Kiácz BenceHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle42:00
7010793Várvölgyi SzilárdPVS Pécsi Vasutas Sportkör43:00
Schwendtner ErikSIR Sirályok Sportegyesület44:00
8300966Horváth SándorTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő45:00
45294Kovács ZoltánBBB Balassagyarmati Balassi Bálint46:00
8664611Zakariás PéterTSE Törekvés Sport Egyesület47:00
7700420Karakai GáborTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő48:00
8130268Marton JánosHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K49:00
8072567Hegedüs ÁkosGTC Gerecse Tájfutó Club50:00
411961Bácskai PéterVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle51:00
332857Hetényi FerencHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási52:00
2062993Fodor PéterZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz53:00
8031968Ipsics LászlóTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő54:00
45537Schell Antal ifj.PSE Postás Sport Egyesület55:00
Gillich GyörgyTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho56:00
2025025Takács TiborSMA Soproni Mûegyetemi Atlétikai é57:00
8636779Szitter AttilaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo58:00
8006977Tamás TiborDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl59:00
8432254Goldmann RóbertSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye60:00
F50-2 (25)2,8 km 45 m16 ep
DugószámNévKlubRajt
2088255Szebeli IstvánSSC Siketek Sport Club35:00
8010769Kucsma IstvánESP EVSI – Egri Spartacus Tájékozó36:00
505296Péntek GáborBSC Balatonfüredi Sport Club37:00
8181881Guttmann ZoltánMNE multiNavigátor.hu Kft.38:00
2087750Paskuj MátyásHOM Homokbucka Egyesület39:00
2026893Fülöp JánosGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó40:00
1419837Bejczi GáborKFK KFKI Petőfi Sportkör41:00
2019802Szencz AttilaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle42:00
1396206Rosinger ZsoltPVS Pécsi Vasutas Sportkör43:00
8519723Karácsony PéterHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület44:00
Juhász GáborHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási45:00
8123264Szandi PéterSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye46:00
45292Kovács GáborBBB Balassagyarmati Balassi Bálint47:00
7201393Varsányi AttilaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle48:00
8000714Báder AttilaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő49:00
Dezső SándorHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási50:00
8061445Dalos AttilaMAF Mûegyetemi Atlétikai és Footba51:00
45396Halaj LászlóJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv52:00
8092967Miháczi ZoltánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő53:00
2072263Schultheisz GyörgyKFK KFKI Petőfi Sportkör54:00
339821Rácz RóbertPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport55:00
Kis AndrásHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület56:00
9940325Kovács ZoltánSIR Sirályok Sportegyesület57:00
8013376Pataki GáborPVS Pécsi Vasutas Sportkör58:00
2022148Horányi GyörgyPAK Paksi Sport Egyesület59:00
F55 (29)2,7 km 60 m17 ep
DugószámNévKlubRajt
8431515Prill LászlóVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle2:00
2066481Szerdahelyi ZoltánSZT Szombathelyi Haladás VSE3:00
2111528Jóni JánosSAS Silvanus Sportegyesület4:00
8161165Németh ZsoltVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle5:00
8353394Gondár KárolySPA Tabáni Spartacus Sport és Körn6:00
8664639Körmendi MiklósMSE Megalódusz Sportegylet7:00
8636774Sramkó TiborSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye8:00
1394582Tölgyesi TiborNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz9:00
8300383Hráb GyörgyETC Egri Testedző Club10:00
46138Cenner Tibor dr.FMT FŐMTERV SK11:00
1396207Horváth Zoltán MihályZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz12:00
7621001Pokornyik TiborTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho13:00
888338Gajdos GyörgyPVM Pécsi Vörös Meteor SK14:00
800002Oszkó LászlóSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn15:00
Németh CsabaMAF Mûegyetemi Atlétikai és Footba16:00
8196409Mohácsy Tamás dr.SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye17:00
2072227Balázs OttóSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:00
Tóth LászlóEK Egyesületen kívüli19:00
8636776Egei TamásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn20:00
8640220Weiler ZsoltMAF Mûegyetemi Atlétikai és Footba21:00
Filó GyörgyHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási22:00
2082357Bárdosi ZoltánSZT Szombathelyi Haladás VSE23:00
45484Károlyi GyulaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő24:00
8488484Muliter GáborHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle25:00
411959Csizmadia JózsefVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle26:00
332825Szőke ZoltánPVM Pécsi Vörös Meteor SK27:00
233560Tengely SándorGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub28:00
2021548Gera TiborSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle29:00
437646Peregi TamásSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn30:00
F60 (29)2,5 km 40 m16 ep
DugószámNévKlubRajt
8664637Domán GáborVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle63:00
45221Hajagos HenrikSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle64:00
8040860Hegedûs BélaSAS Silvanus Sportegyesület65:00
8061488Ortmann JánosPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport66:00
2019783Zsilkin ViktorHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület67:00
8090327Nemesházi LászlóPSE Postás Sport Egyesület68:00
8516523Moravszki JánosHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület69:00
8656997Kis GáborGTC Gerecse Tájfutó Club70:00
8430937Margittai EndreSMA Soproni Mûegyetemi Atlétikai é71:00
8332287Fleischer ZoltánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn72:00
8090560Varga JózsefGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó73:00
332858Hideg IstvánHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási74:00
8300958Jankó TamásHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle75:00
8081959Hrenkó LászlóHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület76:00
700005Kovács JózsefETC Egri Testedző Club77:00
45193Nagy ZsoltFMT FŐMTERV SK78:00
45351Lenkei GyőzőHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K79:00
2056185Angster GáborPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport80:00
8080923Szőcs LászlóHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K81:00
Pápai JánosARA Alba Regia Atlétikai Klub82:00
8061422Németh FerencPVM Pécsi Vörös Meteor SK83:00
8123255Győri LászlóSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye84:00
8231006Rebák Sándor LászlóSTE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei85:00
8123256Kovács JózsefSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye86:00
332835Ormay GyörgyKOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport87:00
2019796Szokol LajosSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle88:00
8668971Tóth JánosPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport89:00
8519076Zempléni András dr.KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport90:00
8100257Kerényi DénesHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle91:00
F65 (32)1,9 km 20 m14 ep
DugószámNévKlubRajt
8333351Honfi GáborETC Egri Testedző Club33:00
8447500Bugár JózsefSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn34:00
8385070Melkes AntalSMA Soproni Mûegyetemi Atlétikai é35:00
8645176Balla SándorHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle36:00
416638Virág GyulaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz37:00
8664655Novai GyörgySZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor38:00
8280551Bikki SándorVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle39:00
8636771Szunyog József dr.SAS Silvanus Sportegyesület40:00
45496Juhász IstvánSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn41:00
45417Hegedûs ZoltánOSC Orvosegyetem Sport Club42:00
45376Ludvig IstvánMAF Mûegyetemi Atlétikai és Footba43:00
2140091Hajba IstvánSZT Szombathelyi Haladás VSE44:00
8040628Harkányi CsabaSAS Silvanus Sportegyesület45:00
948Tóth SándorETC Egri Testedző Club46:00
505275Nagy BalázsPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport47:00
8070915Kóger GyulaPVM Pécsi Vörös Meteor SK48:00
411902Kaján LászlóFMT FŐMTERV SK49:00
45381Lajtai SándorPVM Pécsi Vörös Meteor SK50:00
8203661Magyar JánosMAF Mûegyetemi Atlétikai és Footba51:00
8448972Komoróczki AndrásSAS Silvanus Sportegyesület52:00
363494Czajtányi EndrePSE Postás Sport Egyesület53:00
9930000Ládi JánosBTK Bakonyi Tájfutó Klub54:00
45173Lévai KálmánKSE Karcagi Sportegyesület55:00
8111114Szalóki RezsőGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub56:00
8636769Kovács Attila GáborZSC Zöld Sportok Clubja57:00
8110553Horváth TivadarVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle58:00
46136Herter LászlóMAF Mûegyetemi Atlétikai és Footba59:00
416611Zsilinszky PálDIS DISZ Közéleti, Kulturális és S60:00
8664632Hegedüs ÁbelBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C61:00
2062998Tóth JenőPVM Pécsi Vörös Meteor SK62:00
2006750László KárolyHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület63:00
8123261Pelyhe DénesSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye64:00
N14-1 (33)2,0 km 25 m15 ep
DugószámNévKlubRajt
2072241Müller SaroltaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz2:00
2052320Pap DorinaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle3:00
2048844Lenner ZoéGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó4:00
2090266Porgányi EmmaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut5:00
2022263Büki Hanna DorinaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó6:00
2079348Molnár CsengeZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut7:00
8445444Salopek DorjaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó8:00
8061214Molnár BoglárkaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle9:00
2026876Kézsmárki HannaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó10:00
8061424Wünsch AnnaPVM Pécsi Vörös Meteor SK11:00
2032051Heizer AlízVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle12:00
1011034Tóth BettiKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü13:00
2079346Marton Dóra VirágZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut14:00
45471Komáromi SáraETC Egri Testedző Club15:00
Paskucz-Szathmáry KingaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő16:00
2052329Bor SaroltaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle17:00
Barát JázminVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle18:00
8660177Farkas AlmaHOD Hód-Mentor Sportegyesület19:00
45399Zagyi ErzsébetJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv20:00
8061418Lajtai MajaPVM Pécsi Vörös Meteor SK21:00
8660183Klement VillőHOD Hód-Mentor Sportegyesület22:00
992Pegán PetraBTK Bakonyi Tájfutó Klub23:00
2037753Dankó BorókaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn24:00
8664618Kovács DorinaESP EVSI – Egri Spartacus Tájékozó25:00
8060812Mikes JankaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako26:00
8301952Doroszlai LelleVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn27:00
2009022Balogh PetraFLF Fehérlófia Sportegyesület28:00
Pintér PetraGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo29:00
8301954Demmiány JúliaVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn30:00
Héra ViktóriaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö31:00
2098008Lakatos RózaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz32:00
Balázs FruzsinaBMG Babits Mihály Gimnázium DSE33:00
2098009Veress AnnaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz34:00
N14-2 (33)2,0 km 25 m16 ep
DugószámNévKlubRajt
2090274Trellák JúliaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut2:00
2098007Orosz PannaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz3:00
1451908Virág PetraESP EVSI – Egri Spartacus Tájékozó4:00
8000978Klotz ZsófiaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle5:00
Bors LillaBMG Babits Mihály Gimnázium DSE6:00
8301953Erdős KataVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn7:00
1429039Varga ViolaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub8:00
2079336Dóra CsepkeZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut9:00
8680041Jánosi TímeaPVM Pécsi Vörös Meteor SK10:00
2098010Bilecz SáraNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz11:00
8660184Légrádi ReginaHOD Hód-Mentor Sportegyesület12:00
45109Bóta DorkaETC Egri Testedző Club13:00
2037756Veres DiánaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn14:00
2048850Kovács AnikóGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó15:00
8060211Gaschler EmmaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle16:00
Kiss BernadettSIR Sirályok Sportegyesület17:00
1451909Vöröss LucaESP EVSI – Egri Spartacus Tájékozó18:00
2022101Süle RékaSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület19:00
2022175Horváth KármenGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó20:00
2032066Gaschler JankaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle21:00
2022170Czigány EmmaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó22:00
Jávor JankaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo23:00
8516406Tölgyesi RékaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho24:00
2079349Molnár ZsuzsannaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut25:00
Paskucz-Szathmáry HenriettaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő26:00
8060508Antal Katalin IldikóZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut27:00
2025030Rétfalvi SáraSMA Soproni Mûegyetemi Atlétikai é28:00
2048848Lenner LiliGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó29:00
2015017Kovács BorbálaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle30:00
8433599Mauer LucaGTC Gerecse Tájfutó Club31:00
1396102Werner BoglárkaPVS Pécsi Vasutas Sportkör32:00
2072298Schmal KittiZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz33:00
2052308Kiss Lara AnnaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle34:00
N14-3 (33)2,0 km 30 m16 ep
DugószámNévKlubRajt
2014998Etlinger Zsófia IrmaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle2:00
8211112Mézes Emese CsengeGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó3:00
Kovács ZilleTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő4:00
2072242Hibján EszterDCS Denevér Barlangkutató és Szaba5:00
2079343Keresztes JankaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut6:00
Bóta DorinaESP EVSI – Egri Spartacus Tájékozó7:00
8660176Faragó EmeseHOD Hód-Mentor Sportegyesület8:00
8660154Mohai ZitaGTC Gerecse Tájfutó Club9:00
2090275Wittner FruzsinaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut10:00
2014997Bálint Nóra NapsugárVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle11:00
2037760Bodó HannaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn12:00
2066495Sztojka ZoéNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz13:00
8070806Czebei LucaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó14:00
2009027Balogh RékaFLF Fehérlófia Sportegyesület15:00
8060406Ódor LauraVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle16:00
869Várady HelkaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut17:00
Balázs RékaBMG Babits Mihály Gimnázium DSE18:00
2120898Szakál-Biró SáraMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako19:00
2037750Dankó BoglárkaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn20:00
2098006Berencsi PannaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz21:00
1418067Szilágyi Zselyke JuliannaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl22:00
8655947Nagy EszterBKL Budakalászi Sport Club23:00
Boldog Bianka GabriellaSIR Sirályok Sportegyesület24:00
Balázs EszterGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo25:00
8000971Klotz NoémiSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle26:00
Ziskó LizaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö27:00
2025049Pozsega MíraZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz28:00
8515576Angelidisz AthinaVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn29:00
2048845Kovács BoglárkaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó30:00
8060914Máramarosi AnnaSAS Silvanus Sportegyesület31:00
Vas LauraPVM Pécsi Vörös Meteor SK32:00
8000981Felföldi ZsófiaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle33:00
8664628Takács EmeseESP EVSI – Egri Spartacus Tájékozó34:00
N16-1 (23)2,3 km 25 m15 ep
DugószámNévKlubRajt
1429030Sikora Gréta GlóriaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub58:00
8668962Koren AnikóSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn59:00
8040925Kolcsár PannaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut60:00
1396277Simko LiliBKL Budakalászi Sport Club61:00
8061465Dalos RékaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő62:00
8444331Kocsik EszterESP EVSI – Egri Spartacus Tájékozó63:00
8002661Kelevitz VirágSAS Silvanus Sportegyesület64:00
1418060Miczi Mirella LucaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl65:00
2082362Czeglédi KittiSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület66:00
8200409Molnár EmeseSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye67:00
2072218Jászai EnikőDCS Denevér Barlangkutató és Szaba68:00
1451911Aradi Hanna AdelinaESP EVSI – Egri Spartacus Tájékozó69:00
8140705Tarsoly BorkaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle70:00
2090272Török AnnaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut71:00
2069751Nagy PatriciaVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn72:00
8052213Máramarosi RitaSAS Silvanus Sportegyesület73:00
2079334Csiszár GyopárZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut74:00
2140095Vági KatalinSZT Szombathelyi Haladás VSE75:00
8516976Bonifert AnnaVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn76:00
8000983Dervaderics ZitaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle77:00
2072201Musza ValériaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn78:00
8660178Kisházi EmmaHOD Hód-Mentor Sportegyesület79:00
8000823Engi LilienVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle80:00
N16-2 (22)2,3 km 25 m16 ep
DugószámNévKlubRajt
1451904Fazekas OrsiESP EVSI – Egri Spartacus Tájékozó58:00
Gyurina JuditGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo59:00
8040310Antal SáraZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut60:00
8072605Borbás ÁgotaESP EVSI – Egri Spartacus Tájékozó61:00
8050418Lantai LiliVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle62:00
8260904Sárközy RitaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako63:00
2090270Tőke FruzsinaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut64:00
2025035Országi AnnaBTK Bakonyi Tájfutó Klub65:00
2026869Ráduly AnnaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó66:00
8052209Máramarosi DóraSAS Silvanus Sportegyesület67:00
8241024Kiss KamillaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo68:00
1429032Didriksen AndreaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub69:00
8660173Bánfi BabettHOD Hód-Mentor Sportegyesület70:00
8256128Rahner AnnaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo71:00
1451907Szauer AnnaESP EVSI – Egri Spartacus Tájékozó72:00
2090267Radó GyöngyvérZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut73:00
1429031Simon VeronikaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub74:00
2069759Németh EszterVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn75:00
2126698Sarkadi BorbálaSZT Szombathelyi Haladás VSE76:00
2009018Rácz IldikóFLF Fehérlófia Sportegyesület77:00
2140093Gál Enikő AnnaSZT Szombathelyi Haladás VSE78:00
2014990Tokai-Kiss ZsófiaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle79:00
N18-1 (26)2,8 km 50 m16 ep
DugószámNévKlubRajt
2048851Pajor EmeseGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó65:00
7020201László DorottyaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako66:00
4660126Pallos TímeaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn67:00
2025034Országi SáraBTK Bakonyi Tájfutó Klub68:00
2022180Kálmán ViktóriaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó69:00
2037747Tóth ÁgnesSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn70:00
2098001Tóth NóraNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz71:00
8020709Kishanti PetraSIR Sirályok Sportegyesület72:00
8230506Kiss BoglárkaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo73:00
8680039Néda JúliaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő74:00
8660182Kispál KingaHOD Hód-Mentor Sportegyesület75:00
8333833Pegán ÁgnesVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle76:00
Barta ReginaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo77:00
8020715Lantai BorókaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle78:00
8400403Kovács KarinaPAK Paksi Sport Egyesület79:00
7020813Gillich LucaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho80:00
Surányi KingaDCS Denevér Barlangkutató és Szaba81:00
Landherr CsengeASK Alpokalja Szabadidősport és Kö82:00
2090271Tompos AnnaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut83:00
8000974Sigmond ÉvaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle84:00
8042202Nagy ZsófiaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn85:00
7030629Kézdy JuditMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako86:00
8000976Berkecz DóraSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle87:00
1011032Varga EmmaKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü88:00
8651957Varga BoglárkaESP EVSI – Egri Spartacus Tájékozó89:00
8664627Kocsis FanniTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő90:00
N18-2 (26)2,8 km 45 m16 ep
DugószámNévKlubRajt
8035704Mag ViktóriaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye66:00
2072279Kis NikolettaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz67:00
8091888Székelyhidi KataGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo68:00
2082364Sárközi NikéSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület69:00
2072207Horváth LillaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn70:00
8130503Tarsoly PankaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle71:00
2037754Biacs ZsófiaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn72:00
8664629Gazsó LauraBTK Bakonyi Tájfutó Klub73:00
8020802Takács SzilviaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő74:00
8030225Zempléni LillaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako75:00
8005868Werner BorókaPVS Pécsi Vasutas Sportkör76:00
8020905Vékony JankaSIR Sirályok Sportegyesület77:00
307751Székely RozáliaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő78:00
888368Kovács KiraPAK Paksi Sport Egyesület79:00
2037762Maloschik EmmaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn80:00
8000977Zagyva Rebeka MáriaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle81:00
2026872Sabjanics ZorkaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó82:00
8664630Nagy SzilviaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye83:00
9700420Várvölgyi DorkaPVS Pécsi Vasutas Sportkör84:00
1451906Pintér EszterESP EVSI – Egri Spartacus Tájékozó85:00
2015007Bácskai EszterVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle86:00
8021105Kálmán TamaraMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako87:00
8031023Nagy GertrúdSAS Silvanus Sportegyesület88:00
Baji BoglárkaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo89:00
8035702Mag FruzsinaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye90:00
Szilágyi ZselykeGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo91:00
N20 (24)3,2 km 35 m20 ep
DugószámNévKlubRajt
8001117Kiss Dóra EszterSAS Silvanus Sportegyesület40:00
2050671Skrop AnnaARA Alba Regia Atlétikai Klub41:00
8000975Apró Vivien DóraSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle42:00
9900330Hajnal DorottyaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn43:00
2072260Budincsevich AnnaHOD Hód-Mentor Sportegyesület44:00
8000985Hajnács LiliSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle45:00
8667794Borbás ZitaESP EVSI – Egri Spartacus Tájékozó46:00
8000967Farkas LiliSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle47:00
8516734Szilágyi IringóDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl48:00
8112288Rajmon ImolaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn49:00
8518834Szûcs BoglárkaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl50:00
8011219Müller JúliaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz51:00
8088877Pásti FanniSZT Szombathelyi Haladás VSE52:00
2066470Rövid BoglárkaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut53:00
7201391Zacher NoémiSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn54:00
2072253Varga-Tóth BlankaHOD Hód-Mentor Sportegyesület55:00
2037755Vida Fanni HannaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn56:00
Ősz EmeseASK Alpokalja Szabadidősport és Kö57:00
8444332Kocsik NóraESP EVSI – Egri Spartacus Tájékozó58:00
8010812Antal Virág AnnaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut59:00
8001105Kálmán ImolaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn60:00
8670320Pataki Virág LaraPVS Pécsi Vasutas Sportkör61:00
8200105Borhegyi TeodóraSAS Silvanus Sportegyesület62:00
8010128Mérő DominikaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle63:00
N21-1 (28)3,3 km 60 m18 ep
DugószámNévKlubRajt
45392Szöllősi JuditHOD Hód-Mentor Sportegyesület2:00
Csizmadia ÁgnesVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle3:00
Péley DorottyaPVS Pécsi Vasutas Sportkör4:00
2019787Dénes RékaKAL Kalocsai Természetjáró és Szab5:00
8203995Ratinland ZsófiaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö6:00
8636765Gárdonyi CsillaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako7:00
8000984Szerencsi Ildikó dr.SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle8:00
2022103Darics NikolettSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület9:00
2009021Csike TeklaFLF Fehérlófia Sportegyesület10:00
8516534Szilágyi EmeseDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl11:00
2066452Porgányi AnnaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut12:00
2022213Balogh RékaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub13:00
8011496Weiler VirágSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn14:00
8118098Gerber CsengeSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle15:00
8009961Tamás BiankaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl16:00
7990516Gillich DóraTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho17:00
8199711Sramkó RékaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye18:00
8041187Dékány AndreaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo19:00
2022117Makovinyi DorottyaPAK Paksi Sport Egyesület20:00
8281289Császár BarbaraGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó21:00
1409481Vincze RebekaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö22:00
8200082Takács OrsolyaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó23:00
2066464Bódi DorotiZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut24:00
2103905Pózna Anna IbolyaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó25:00
7971025Horváth HangaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő26:00
8664648Tiszlavicz VeronikaESP EVSI – Egri Spartacus Tájékozó27:00
2025048Horváth KarinaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz28:00
416658Sisa DorottyaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv29:00
N21-2 (28)3,3 km 55 m17 ep
DugószámNévKlubRajt
8019940Bardon-Kinde VandaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo2:00
8645183Kézdy BorbálaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako3:00
8416640Németh LucaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn4:00
8008000Zsigmond SzávaDTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl5:00
8250299Dely Virág AnnaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut6:00
222994Kovács BorbálaBBB Balassagyarmati Balassi Bálint7:00
2019793Gera KrisztinaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle8:00
438229Czigány AnnaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó9:00
2025044Müller OlgaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz10:00
Máthé FanniTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő11:00
8090789Dékány SzilviaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo12:00
8120717Bertóti ReginaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó13:00
2050697Simon CintiaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut14:00
8088889Kiss Johanna EperkeSZT Szombathelyi Haladás VSE15:00
8123096Egei PetraSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:00
8484484Varsányi KingaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle17:00
8130599Sárközy ZsófiaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:00
8123260Ozsvárt DóraSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye19:00
8082338Mantuano EszterSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn20:00
7991029Vékony VandaSIR Sirályok Sportegyesület21:00
2022151Tinnyei PetraPAK Paksi Sport Egyesület22:00
1396119Becze RitaPVS Pécsi Vasutas Sportkör23:00
Bérdi KatalinPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport24:00
8000980Mayer ZsófiaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle25:00
1420851Takács ZsófiaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö26:00
8242611Kötél AngyalkaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó27:00
8000986Vajda LucaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle28:00
8645186Goldmann JúliaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye29:00
N35 (16)2,9 km 50 m18 ep
DugószámNévKlubRajt
505229Szivák IldikóGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó63:00
2121344Menesdorfer BarbaraKFK KFKI Petőfi Sportkör64:00
Rekecki JuditHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület65:00
8088228Bélai-Sztastyik DóraSZT Szombathelyi Haladás VSE66:00
8400405Gábor AnitaPAK Paksi Sport Egyesület67:00
8228220Papp IldikóSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye68:00
Fülöp EszterGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo69:00
232791Tanczer ViktóriaVTC Veszprémi Tájfutó Club70:00
363453dr. Kerschné Szilágyi ÁgotaHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület71:00
Ambrus RékaGTC Gerecse Tájfutó Club72:00
1850911Jánosiné Müller AdélPVM Pécsi Vörös Meteor SK73:00
8660172Bán BorbálaHOD Hód-Mentor Sportegyesület74:00
8067280Dömötör AndreaSFC Széchenyi István Egyetem Sport75:00
2087746Szalai KatalinHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület76:00
8089089McCarthy BernadettSZT Szombathelyi Haladás VSE77:00
2092464Juhász JúliaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö78:00
N40 (29)2,8 km 45 m16 ep
DugószámNévKlubRajt
Kerekes AndreaHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület2:00
2082344Árné Molnár KrisztinaASK Alpokalja Szabadidősport és Kö3:00
8180976Füzy AnnaOSC Orvosegyetem Sport Club4:00
8657290Tokaji MónikaHRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület5:00
8660181Kisháziné Zombory ErikaHOD Hód-Mentor Sportegyesület6:00
1396278Cserna JuditBKL Budakalászi Sport Club7:00
45358Kaufmann Brigitta DóraZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut8:00
7209653Avar IldikóTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho9:00
8664631Pap ViktóriaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut10:00
1071476Széplaki ErikaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle11:00
8088848Fodor EmeseSZT Szombathelyi Haladás VSE12:00
505266Rácz EszterPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport13:00
8290376Nagy KrisztinaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C14:00
8499889Benedek VirágPVS Pécsi Vasutas Sportkör15:00
2072273Halász OrsolyaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz16:00
Gaschler-Gyeviki NóraVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle17:00
2056199Fényes ErikaNYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz18:00
2062989Koch EszterZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz19:00
8182244Marosán ÁgnesBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C20:00
45488Veresné Gyalog ZsuzsannaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn21:00
2050698Balogh Szilvia OdettKAL Kalocsai Természetjáró és Szab22:00
2006751Kocsis GabriellaETC Egri Testedző Club23:00
8171176Uhlir TímeaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut24:00
8660156Nagy ZsanettGTC Gerecse Tájfutó Club25:00
8191276Czebeiné Nemes BernadettGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó26:00
8000221Tajnai AnitaSZT Szombathelyi Haladás VSE27:00
8271078Császár ÉvaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó28:00
2067271Szabó EmeseZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut29:00
2022159Bárdi PiroskaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó30:00
N45 (33)2,7 km 60 m17 ep
DugószámNévKlubRajt
8123259Nagy ÁkosnéSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye33:00
2111509Nagyné Simon ÁgnesGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo34:00
8131273Vékonyné Árva KatalinSIR Sirályok Sportegyesület35:00
8204060Biró FruzsinaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C36:00
2072217Cseh GabriellaDCS Denevér Barlangkutató és Szaba37:00
337862Katona CsillaGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo38:00
505279Madarassy AnikóBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C39:00
1396240Simkó LiviaBKL Budakalászi Sport Club40:00
8151974Bánki JusztinaKZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü41:00
1396230Konrád RitaBKL Budakalászi Sport Club42:00
Mérő EditVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle43:00
8041075Rostás AnikóKAL Kalocsai Természetjáró és Szab44:00
2072223Nagyné Matolcsi JuditDCS Denevér Barlangkutató és Szaba45:00
505293Péntek GábornéBSC Balatonfüredi Sport Club46:00
2072250Pegánné Göntér SzilviaBTK Bakonyi Tájfutó Klub47:00
1710618Győri TündeVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle48:00
45322Tóthné Schuch AnikóSIR Sirályok Sportegyesület49:00
2088245Heuer AdriennVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle50:00
7740712Skropné Szuromi ÉvaARA Alba Regia Atlétikai Klub51:00
337872Dobay IvettGKS Gödöllői Kirchhofer József Spo52:00
7897273Bótor BarbaraPVS Pécsi Vasutas Sportkör53:00
2048859Szabó-Horváth MónikaGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó54:00
7721004Federics ÉvaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho55:00
448979Fábián BeatrixFMT FŐMTERV SK56:00
505232Füzy JuditOSC Orvosegyetem Sport Club57:00
2066468Porgányiné Henrich PiroskaZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut58:00
Simon ÁgnesETC Egri Testedző Club59:00
1396118Kovács Bernadett dr.ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz60:00
45378Sebe KrisztinaPOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport61:00
8110372Lendvai KatalinVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle62:00
8123253Décsey EmőkeSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye63:00
1396246Schmal KingaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz64:00
2069752Tóth IbolyaVSE Vizsla Egészség, Sport és Körn65:00
N50-1 (21)2,5 km 40 m16 ep
DugószámNévKlubRajt
930Schultheisz EdinaKFK KFKI Petőfi Sportkör37:00
8657289Galambos ErikaZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz38:00
Németh ZsoltnéVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle39:00
2056155Cseresnyés ÁgnesTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő40:00
2019798Bullás ErikaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle41:00
339888Szőcs AnettHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K42:00
8088988Kiss-Geosits Beatrix dr.SZT Szombathelyi Haladás VSE43:00
2087749Miklós RitaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle44:00
8061427Tóth MariannaPVM Pécsi Vörös Meteor SK45:00
8518823Asboltné Kerekes ÁgnesHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület46:00
8160367Győrffy GabriellaHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle47:00
2088259Szitter-Fodor Boglárka dr.GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo48:00
966Szakács JuditMSE Megalódusz Sportegylet49:00
2082331Ajkai AdriennePOE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport50:00
2025026Takácsné Tömördi GabriellaSMA Soproni Mûegyetemi Atlétikai é51:00
7010796Szuhán RitaPVS Pécsi Vasutas Sportkör52:00
Hegedûs Ágnes dr.DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl53:00
Tóth ÁgnesMAF Mûegyetemi Atlétikai és Footba54:00
8499944Kiss TeodóraETC Egri Testedző Club55:00
8061410Lovas ÁgnesPVM Pécsi Vörös Meteor SK56:00
502391Völgyesi BeátaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn57:00
N50-2 (20)2,5 km 35 m16 ep
DugószámNévKlubRajt
2050655Blum HenrietteSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor37:00
8200970Boros AnnaSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye38:00
1414590Sasvári GabriellaSIR Sirályok Sportegyesület39:00
505257Zelena DóraTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő40:00
45296Jakubecz AndreaBBB Balassagyarmati Balassi Bálint41:00
1396209Horváth ZoltánnéZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz42:00
8499966Somlai KatalinSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn43:00
8076664Ebinger MónikaKFK KFKI Petőfi Sportkör44:00
45219Balogh PiroskaSZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle45:00
45499Benga AndrásnéPVM Pécsi Vörös Meteor SK46:00
9080800Holper AntóniaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő47:00
2022118Kovács VeraPAK Paksi Sport Egyesület48:00
45375Ludvig ÁgnesMAF Mûegyetemi Atlétikai és Footba49:00
8060267Csizmadiáné Szóládi AnnamáriaVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle50:00
46100Bacsó PiroskaMAF Mûegyetemi Atlétikai és Footba51:00
1680315Palumbi EditVHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle52:00
411955Bányai RékaHSP Hidegkúti Spartacus Sport és K53:00
45163Kissné Kiss MáriaJMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv54:00
8054419Zsigmond Judit dr.DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl55:00
8290369Burian HanaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C56:00
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial